Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Porodična kuća 300 m2 u blizini Instituta-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 738 €/m2
  • Površina: 307 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20914
  • Površina : 307 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 738.11 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 340 m2

*AGENCIJSKA PREPORUKA*...Prodajemo u Gornjoj Kamenici u blizini Instituta Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI...Kuća je Petosobna Spratna sa dva stana,donji stan je u prizemlju ima dnevnu sobu sa izlazom na Terasu,dve spavaće sobe do ulice,kuhinju,kupatilo,vešernicu i izlaz u dvorište ukupno oko 160 m2...Stan na Spratu ima oko 85 m2 poseban ulaz,predsoblje,dnevnu sobu(sa izlazom na terasu i Pogledom na grad),dve velike sobe do ulice...u dvorištu su pomoćni objekti od 50 m2 i 12 m2 i prostor za sedenje pod Lozom...poseduje svu Infrastrukturu...grejanje je centralno na gas...kuća se nalazi na Placu od 340 m2...Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Instituta,Policijske škole kao i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20914 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Ledinci

220,000 €

Novi Sad-Ledinci…

  • Soba: 4.0
  • 733 €/m2
  • 300 m2

Sremska Kamenica Čardak

226,600 €

Prodajemo vikend kuću na Čardaku, smeštenu na prelepom placu površine 977m², sa izvanrednim pogledom na Novi Sad. Plac je širine 30 metara, što…

  • Soba: 2.0
  • 6,665 €/m2
  • 34 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

226,600 €

Prodajemo stambeno-poslovni prostor u Starom Majuru u Petrovaradinu. U pitanju je spratni stambeni objekat sa dva jednoiposobna apartmana od po 35m…

  • Soba: 4.0
  • 1,133 €/m2
  • 200 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,600 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 105m2, 226600e…

  • Soba: 4.0
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priro

236,385 €

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priroda…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 153 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

226,600 €

Bačka Palanka-kuća u širem Centru za Biznis ili Investitore P+3+PK-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 444 €/m2
  • 510 m2