Novi Sad - Detelinara

Evropski bulevar-*Naša Preporuka*-Fantastičan Trosoban Dupleks 74 m2-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,113 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

156,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20926
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 156,350 €
  • Cena po m2 : 2112.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

*STAN BEZ KOMŠIJA SA SPRATA*- Evropski bulevar-Fantastičan Trosoban Dupleks 74 m2 sa Lepom Terasom-065/385 8880... Prodajemo na Bulevaru Evrope Izuzetan Trosoban stan 74 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi na Petom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,dvorišno je orijentisan sa lepim Pogledom...ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija...Grejanje je Centralno...Mogućnost Kupovine preko Stambenog Kredita i Povrata PDV-a...useljenje Jun 2025...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Sajma,Parka i Gradskog prevoza... OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20926 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prelep dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi - izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,608 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, 51m2 ID#6883…

  • Soba: 1.5
  • 2,885 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Trosoban stan na prodaju, Adice, 69m2, 154500e…

  • Soba: 3.0
  • 2,239 €/m2
  • 69 m2