Novi Sad - Centar

Centar-Odličan Trosoban stan 73 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

255,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21211
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 255,650 €
  • Cena po m2 : 3502.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 73 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,stan ima Lepu Terasu... grejanje je centralno...useljenje Jun 2026...mogućnost povrata PDV-a.... MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21211 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Grbavica

262,000 €

RETKO U PONUDI!!Grbavica -Liman nov neuseljavan trosoban stan vrhunskog kvaliteta …

  • Soba: 3.0
  • 4,367 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

250,850 €

Prodajemo izuzetno kvalitetne stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na Severnom Telepu. U pitanju je projekat jedne sjajne investitorske kuće, k…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

258,200 €

Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaju se dva odlična 4.0 stana u urbanoj vili. Zgrada sa malim brojem veli…

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 4

247,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,169 €/m2
  • 78 m2