Novi Sad - Centar

Centar-Idealan Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,881 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

174,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21335
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 174,650 €
  • Cena po m2 : 3881.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 45 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na prvom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu izgradnju i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,stan ima Lepu Terasu... grejanje je centralno gradsko...useljenje Mart 2027... mogućnost povrata PDV-a. i kupovine GM....MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21335 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

181,510 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 89 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Institut

166,700 €

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Centar

170,000 €

Funkcionalan stan u centru grada…

  • Soba: 2.0
  • 4,359 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare. (Svet nekretnine, Novi…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

DVOSOBAN KEJ-63m2 ID#10016…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

175,000 €

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m² - Telep…

  • Soba: 3.0
  • 2,823 €/m2
  • 62 m2