Novi Sad - Centar

Centar-Idealan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,759 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

172,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21208
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 172,900 €
  • Cena po m2 : 3758.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,stan ima Lepu Terasu... grejanje je centralno...useljenje Jun 2026...mogućnost povrata PDV-a.... MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21208 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

163,770 €

Liman 4, dvosoban stan, 54m2. …

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,550 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

167,375 €

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN - TELEP ID#10370…

  • Soba: 3.0
  • 2,989 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposo

170,000 €

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposoban stan kod fakulteta…

  • Soba: 2.5
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2