Sremski Karlovci - Centar

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,000 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

100,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 17174
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 100,000 €
  • Cena po m2 : 1000.00 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 2153 m2

VISINSKA VIKENDICA NA STRAŽILOVU U RAJSKOJ BAŠTI... *EKSKLUZIVA*...Prodajemo u Lepom delu Fruške gore na Stražilovu Vikend kuću na FANTASTIČNOJ LOKACIJI...Vikendica je Uknjižena 100 m2 nalazi se na Velikom placu od 2153 m2 u PREDIVNOJ ZELENOJ OAZI,lepo je ukonponovana u plac,mnoštvo mladih voćki a ptice cvrkuću i cvrkuću...ima Trofaznu struju i Izvorsku vodu pored...Izuzetna je blizina Stražilovačkog izletišta...Posebno izdvajamo PREDIVAN POGLED I RUŽU VETROVA...IDEALNO JE ZA ODMOR I UŽIVANJE...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-17174 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

105,000 €

Na prodaju veliki plac sa vikendicom u blizini Vrdnika – odlična prilika za investiciju! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, reg. broj 174) nud…

  • Soba: 1.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2

Sremski Karlovci Centar

100,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,000 €/m2
  • 100 m2

Srbobran Srbobran

102,000 €

Srbobran, Lepa salonska kuća sa posebnim lokalom…

  • Soba: 5.0
  • 540 €/m2
  • 189 m2

Titel Titel

99,900 €

Mošorin-kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede…

  • Soba: 3.5
  • 675 €/m2
  • 148 m2

Sremska Kamenica Institut

103,000 €

Sremska Kamenica- Starija kuća u blizini Rumskog puta 435 m2-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,373 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2