Novi Sad - Centar

Strogi centar grada, Petra Drapšina sa pogledom na Sinagogu

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,139 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

169,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21773
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 169,500 €
  • Cena po m2 : 3138.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban, sa dve terase, jedna može zatvoriti i ista ne ulazi u kvadraturu a ima 30 m2. Uz stan u dvorištu zgrade postoji sopstveno Parking mesto. Stan je u izvornom stanju i potrebno je istog renovirati. Prednost za mlade osobe zbog blizine centra. Informacije na broj telefona: 065 385 8888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21773. Status nekretnine d.o.o upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

166,650 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2