Novi Sad - Centar

Odličan konforan DS stan u Maksima Gorkog

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,909 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

160,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 12008
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 160,000 €
  • Cena po m2 : 2909.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda stan je po strukturi klasičan dvosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase. Dvorišno orijentisan. Novije gradnje-nadogradnja. Uknjižen 1/1. više na www.status-nekretnine.com A57- 12008 ili na tel: 065/3858-888 Danča lic. br.322 Status nekretnine d.o.o upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

164,800 €

Prodajemo trosoban stan stare gradnje na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog Sajma. Nadomak Bulevara Oslobođenja, stan u zgradi kvalitetne star…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,680 €

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090…

  • Soba: 2.0
  • 2,550 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je za…

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

158,560 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,734 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2