Novi Sad - Rumenka

Poslovno stambena zgrada na odličnoj lokaciji..

  • Broj prostorija: 8.0
  • Cena po m2: 2,657 €/m2
  • Površina: 508 m2
PRODAJA

1,350,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21836
  • Površina : 508 m2
  • Cena : 1,350,000 €
  • Cena po m2 : 2657.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rumenka
  • Broj soba : 8.0
  • Sprat: pr/1

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Nalazi se naprometnoj saobralčajnici sa šleperskim prilazom. Kompleks napred poseduje kancelarijski deo sa kuhinjom i dva saniratna čvora sa svlačionicama za radnike u prizemlju i još dve kancelarije na spratu. U produžetku je 4-soban stan sa posebnim ulazom, a i povezan je sa kancelarijskim delom, pa po potrebi i on se može iskoristiti za poslovanje ukolimko je potrebno.. U nastavku kopleksa su dve manj hale visine 4.1 m prva i druga visine je 3.8 m... Ukupno za poslovanje ima oko 357 m2 , i stan je 151 m2. Na kraju hala postoji vočnjak -kajsije u rodu... Plac je 6128 m2, stim da po potrebi može de još dodati jer u produžetku je veći plac od kojeg je moguće odcepiti koji deo. Vlasništvo 1/1 i svi objekti su uknjiženi. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21836 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rumenka

1,350,000 €

Poslovno stambena zgrada na odličnoj lokaciji..…

  • Soba: 8.0
  • 2,657 €/m2
  • 508 m2