Bečej - Bečej

Građevinska Parcela-2957 m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 20 €/m2
  • Površina: 2957 m2
PRODAJA

58,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20556
  • Površina : 2957 m2
  • Cena : 58,900 €
  • Cena po m2 : 19.92 €/m2
  • Grad : Bečej
  • Lokacija : Bečej

Građevinska parcela 2957m2 na odličnoj poziciji u Bečeju, u Građevinskom rejonu. Sva infrastruktura nedaleko od iste. Kontakt 065/3858-888 Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-20556 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,880 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 608 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

56,650 €

plac u Bukovcu ID#8898…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2

Novi Sad Futog

51,500 €

Futog-Odličan Građevinski Plac 499 m2 na Bregu za Kupce Posebnog stila života-065/385 8880…

  • 103 €/m2
  • 499 m2

Sremska Kamenica Ledinci

61,800 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 477m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 130 €/m2
  • 477 m2

Beočin Beočin

54,000 €

Banoštor-Uknjižen Plac 893 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • 60 €/m2
  • 893 m2