Beočin - Beočin

*Fruška Gora*-Beočin okolina- Fantastična Nameštena Šestosobna kuća 159m2 na Placu od 750 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 912 €/m2
  • Površina: 159 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21523
  • Površina : 159 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 911.95 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 758 m2

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI...kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala...nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2...grejanje je Centralno na Gas...poseduje svu Infrastrukturu...ima Garažu i neophodne Nusprostorije...Prodaje se sa svim kvalitetnim Nameštajem...udaljenost od Novog Sada je 35 km...Posebno izdvajamo da je kuća za kupce sa Posebnim Stilom Života koji će da uživaju prelepim okolnim zelenim Pejzažima....OBAVEZNO POGLEDAJTE.... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21523 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Paragovo-Lepa Porodična kuća 92 m2 na Visinskom Placu 999 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,679 €/m2
  • 92 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Adice

144,500 €

Odlična lokacija, kod stadiona Vujadin Boškov-065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 1,129 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Kać

140,000 €

Odlična spratna kuća na odličnoj lokaciji.…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog-Dvojna Porodična kuća 100 m2 u blizini Sportskog Centra i Bazena-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 100 m2