Inđija - Inđija

Inđija-Brdež- Kod Krsta-Ekskluziva-

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 26 €/m2
  • Površina: 4064 m2
PRODAJA

105,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20006
  • Površina : 4064 m2
  • Cena : 105,000 €
  • Cena po m2 : 25.84 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

Odlične dve parcele na prelepoj lokaciji. Ukupne površine 4064 m2, Građevinsko zemljište van građevinske zone. Odlična varijanta kako za biznis tako i za uzivanje. Oko 700 m udaljena od Raskrsnice za Krušedol i za Venac. Suncana strana padine Fruške Gore. Struja je pored placa, a voda je na 10-tak metara. Udaljenost parcele od Novog Sada je oko 27 km, a od Beograda oko 63 km. Na odličnoj lokaciji. Vredi pogledati kontakt:0653858888 DAnčo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com Šifra Ogalsa A57-20006

SLIČNE NEKRETNINE

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u

108,000 €

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u blizini Kompleksa *Fruške Terme*-prilaz je tvrdi put - 065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 1729 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1503 m2

Novi Sad Begeč

99,990 €

Begeč-Građevinski Plac 1952 m2 u Zaštićenom Pojasu-065/385 8880…

  • 51 €/m2
  • 1952 m2

Sremska Kamenica Rakovac

105,000 €

Rakovac, Stošin Do. GRAĐEVINSKI PLAC NA PRODAJU - 2503m2! Širok, ravan plac u građevinskoj zoni, uknjižen 1/1. Plac se nalazi u blizini Manastira…

  • 42 €/m2
  • 2503 m2

Beočin Beočin

113,300 €

Beočin-Velika Parcela 7500m2 iznad Centra sa Pogledom na Novi Sad-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7500 m2