Irig - Irig

Irig-Fantastična Velika Parcela 7570 m2 u Krstašici na spuštanju sa Venca-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 15 €/m2
  • Površina: 7570 m2
PRODAJA

116,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19164
  • Površina : 7570 m2
  • Cena : 116,960 €
  • Cena po m2 : 15.45 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Irig

*EKSKLUZIVA U IRIGU*...Prodajemo u Pogodnom delu Iriga Veliki Plac od 7570 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Plac ne nalazi na potezu Krstašica,struktura zemlje je Šumsko i Poljoprivredno zemljište dok je jedan deo u zoni Nacionalnog Parka... struja i gradska voda su u blizini Placa...izlaz je na tvrdi put...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-19164 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na kont.tel. 065/385 8880...Mišo .Licenca broj 2465.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Bocke

120,000 €

Građevinska parcela na Bockama…

  • 109 €/m2
  • 1100 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1504 m2

Novi Sad Sajlovo

120,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 134 €/m2
  • 900 m2

Sremska Kamenica Institut

120,700 €

Paragovo-Lep Plac u Građevinskoj zoni-065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1674 m2

Inđija Maradik

113,300 €

Ne propustite priliku – kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor oko razgledanja! 063304062 Šifra agencije: 7001556 Moj Dom nekr…

  • 4 €/m2
  • 26414 m2

Sremska Kamenica Popovica

123,600 €

Investiciona prilika koju ne smete propustiti! Na prodaju je plac od 600m2 sa frontom od 15 metara, idealan za gradnju vaše porodične oaze ili objek…

  • 206 €/m2
  • 600 m2