Novi Sad - Kać

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 373 €/m2
  • Površina: 875 m2
PRODAJA

326,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21837
  • Površina : 875 m2
  • Cena : 326,580 €
  • Cena po m2 : 373.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 1950 m2

U potrazi za idealnom nekretninom većina želi mir i tišinu ali ipak u blizini centra zbog sadržaja koji nam svojom blizinom štede vreme. Ova nekretnina je upravo takva! Osim što je lokacija čini poželjnom, veliki broj mogućnosti koje pruža su dodatni adut zbog čega je trebate pogledati, naravno ukoliko tražite ovaj tip nekretnine. Naime na parceli od 1950m2 nalaze se; dve kuće (nova i stara) kao i prostrano ekonomsko dvorište. Parcela izlazi na dve ulice. Približne dimenzije su 147m sa 19m u jednom delu sa 30metara. Novija kuća je od fasadne cigle i ima tri stambene jedince u osnovi površine 137m2, povezana je betonskim stazama i mnogo zelenila sa ekonomskim delom čiji objekti obuhvataju 541m2 i svi su uknjiženi, kao i obe kuće *1 Stara kuća iako trenutno u lošem stanju je biser starogradnje vojvođanske kuće i sa visokim plafonima, rasporedom soba kao i dve kaljeve peći predstavlja istorijsko nasleđe *2 Površina ove kuće je 197m2. Ostatak građevinskog placa obuhvata 1212m. Naša ponuđena nekretnina ima potencijal da bude: etno-salaš na samo petnaest minuta od Novog Sada. Za investitore ovo bi bila odlična investicija za budućnost a za veću porodicu koja se bavi poljoprivredom odlično isplaniran i uređen prostor za život. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57- 21837.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

320,000 €

PRODAJEMO PORODIČNU KUĆU NA POPOVICI, KAMENICA, KUĆA NA POPOVICI 322m2 ID#6018…

  • Soba: 10.0
  • 994 €/m2
  • 322 m2

Bačka Topola Bačka Topola

320,000 €

Bačka Topola-Extra kuća…

  • Soba: 7.0
  • 688 €/m2
  • 465 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Novi Sad Futog

324,450 €

Prostrana porodična kuća u centru Futoga sa lepim dvorištem i dve garaže …

  • Soba: 7.0
  • 983 €/m2
  • 330 m2

Novi Sad Futog

319,300 €

Futog-Centar-Uknjižena Porodična kuća 200 m2 sa tri Kancelarije na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,597 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Institut

330,000 €

Sremska Kamenica – na prodaju spratna porodična kuća od 300m² + pomoćni objekat 78m², plac od 500m2, odlična lokacija, blizina centra, na gla…

  • Soba: 6.0
  • 1,100 €/m2
  • 300 m2