Novi Sad - Telep

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,765 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

127,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21146
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 127,200 €
  • Cena po m2 : 2765.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/4

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade,dvorišne orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je centralno na Gas...Useljenje je Decembar 2025...mogućnost povrata PDV-a..Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza...Ovaj naš ponuđeni stan je Idealan za građane mirnijeg stila života i Idealna prilika za uživanje u Prekrasnom kvartu grada...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21146 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Dvosoban stan 43m², Nova Detelinara, terasa, lift…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Komforan i funkcionalan dvosoban stan na prvom spratu, ideal…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

135,240 €

Severni Telep-Lep Dvosoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

125,000 €

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brduLokacija: Tatarsko brdo |  55 m²Prodaje se funkcionalan dvoiposob…

  • Soba: 2.5
  • 2,273 €/m2
  • 55 m2