Novi Sad - Telep

Južni Telep-Odličan Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,706 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

121,770 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21147
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 121,770 €
  • Cena po m2 : 2706.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/4

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade,Ulične orijentacije,ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata,lift...grejanje je centralno na Gas...Useljenje je Decembar 2025...mogućnost povrata PDV-a..Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza...Ovaj naš ponuđeni stan je Idealan za građane mirnijeg stila života i Idealna prilika za uživanje u Prekrasnom kvartu grada...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21147 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Na prodaju dvosoban stan 42 m² – Adice, mirna lokacija u blizini Dunava…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,850 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila, 41,5m2 + 6m2 terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,752 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

125,513 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 42m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 2,988 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

126,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2