Novi Sad - Detelinara

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,348 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

83,690 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21510
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 83,690 €
  • Cena po m2 : 3347.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/5

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade,dvorišne orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je centralno...Useljenje je Decembar 2025...mogućnost povrata PDV-a..Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra i Gradskog prevoza...KUPOVINA JE ZA GOTOVINU...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21510 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje komplet…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

• Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa…

  • Soba: 1.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

87,000 €

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2