Novi Sad - Detelinara

Detelinara-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

188,490 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21512
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 188,490 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi u mirnom kraju na Trećem spratu zgrade,ulične orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa...grejanje je centralno...Useljenje je Decembar 2025...mogućnost povrata PDV-a..Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,Tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21512 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

180,000 €

Na prodaju duplex na Novoj Detelinari, 70m2, 180000e…

  • Soba: 3.0
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

NOVI SAD. CENTAR.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,644 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

187,460 €

Bulevar Oslobođenja/Centar, 73m2, parking za stanare!…

  • Soba: 3.0
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,500 €

Prodaja-dvosoban-53m2-Bulevar Oslobodjenja ID#11737…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 53 m2