Novi Sad - Salajka

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,688 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

223,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21429
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 223,100 €
  • Cena po m2 : 2687.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo u Novom Sadu na Salajki Troiposoban stan 83 m2 u Izgradnji na Top-Top Lokaciji...stan je Lepe orijentacije,nalazi se na Petom spratu,svetao je i funkcionalan,ima Lepu Terasu...ističemo kvalitetnu ugradnju najboljih Evropskih materijala kao i dobru Energetsku vrednost...grejanje je Centralno...Stan je Useljiv u Februaru 2026....Stan se kupuje sa PM u ceni...ima povrat PDV-a...Mogućnost Kupovine preko stambenog kredita...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21429 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

NA PRODAJU - Stan površine 96m² sa panoramskim pogledom + 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,414 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Sajmište

214,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.5
  • 3,400 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Veternk

224,510 €

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 …

  • Soba: 5.0
  • 2,098 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Veternk

217,500 €

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,359 €/m2
  • 160 m2