Zrenjanin - Zrenjanin

Zrenjanin-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 400 €/m2
  • Površina: 160 m2
PRODAJA

64,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20010
  • Površina : 160 m2
  • Cena : 64,000 €
  • Cena po m2 : 400.00 €/m2
  • Grad : Zrenjanin
  • Lokacija : Zrenjanin
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 280 m2

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... *EKSKLUZIVA*...Prodajemo u srcu Zrenjanina Kuću 120 m2 sa razrađenim Lokalom od 37 m2 sa dva mokra čvora...kuća se sastoji iz dva dela stambeni je sređen u Rustičnom stilu dok se lokal izdaje...nalazi se na lepom Placu od 280 m2 koji je u Idealnom delu i gde je zagarantovana Apsolutna Privatnost...Ova naša kuća je Pogodna za Probrane kupce Mirnijeg stila života i Idealna Prilika za odmor i Uživanje kao i za Biznis...KUĆA JE VLASNIČKI UREDNA I IDEALNA JE ZA PORODIČNO STANOVANJE I ZA BIZNIS MOŽE PEKARA,KAFIĆ... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20010 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

69,500 €

Srbobran, Nadalj, odlična kuća u centru na velikom placu…

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 148 m2

Kikinda Kikinda

62,000 €

Kikinda-Porodična kuća 131 m2 na Velikom Placu od 2200 m2 pogodno za Biznis-065/385 8888…

  • Soba: 3.0
  • 473 €/m2
  • 131 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Vikendica blizu Dunava – Apatin

60,000 €

Vikendica blizu Dunava – Apatin…

  • Soba: 1.0
  • 545 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Kamenjar

73,130 €

Novi Sad, Kamenjar, manja vikendica sa terasom baštom, blizina Dunava.Struja, voda, klima,kablovska(Bomil nekretnine, …

  • Soba: 0.5
  • 2,709 €/m2
  • 27 m2

Zrenjanin Zrenjanin

64,000 €

Zrenjanin-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 400 €/m2
  • 160 m2