Beočin - Beočin

Salaksije-Vikendica 30 m2 na Placu od 1400 m2 sa Pogledom-može menjanje za stan preko 40 m2 sa liftom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19249
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1410 m2

PRELEPA VIKENDICA U FANTASTIČNOM KRAJU GDE PREDELI LJUBE NEBO... Prodajemo u srcu Fruške gore Lepu Vikend kuću 30 m2 na FANTASTIČNOJ TOP LOKACIJI...Vikendica je čvrsta gradnja ima dve sobe i lepu Terasu,izolaciju i nalazi se na Placu od 1400 m2 sa koga se proteže pogled na Novi Sad i na pola Južne Bačke...struje nema a kablovi za struju su razvedeni dok je voda bunarska kišnica...prilazni put je mešoviti...Ova naša nekretnina je pogodna za istinske ljubitelje prirode koji će znati da uživaju u čarima naše Fruške gore...nije pogodna za kupce koji traže da je u blizini njihove zgrade i radnog mesta... Može zamena za stan preko 40 m2 sa Liftom...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19249 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

103,000 €

Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 50 m2

Titel Titel

103,000 €

Kuća u Titelu ID#4870…

  • Soba: 4.0
  • 1,010 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Kać

111,240 €

Porodična kuća u Kaću – Mirna lokacija i veliki potencijal …

  • Soba: 6.0
  • 691 €/m2
  • 161 m2

Srbobran Srbobran

97,850 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća kod kanala DTD…

  • Soba: 3.0
  • 704 €/m2
  • 139 m2

Sremski Karlovci Centar

99,000 €

Vikendica-Sremski Karlovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,623 €/m2
  • 61 m2

Sremska Kamenica Rakovac

98,000 €

Moderna kuća sa pogledom na grad – Rakovac, potez Sentić, 86 m²…

  • Soba: 2.5
  • 1,140 €/m2
  • 86 m2