Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica- Starija kuća u blizini Rumskog puta 435 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,373 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18457
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 1373.33 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 467 m2

*KUĆA U PARAGOVU*...Prodajemo u Urbanom delu Paragova Prizemnu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI...Kuća je Trosobna 75 m2,starije gradnje,ima svu infrastrukturu,grejanje je na čvrsto gorivo...kuća se nalazi na placu od 467 m2 i u paketu se prodaje sa susednim placem od 435 m2 u istoj ceni....Izdvajamo blizinu Gradskog prevoza....OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880....Mišo Licenca broj 2465. ili na www.status-nekretnine.com 18457 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

108,150 €

Srbobran, Centar, Velika komforna kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 5.0
  • 470 €/m2
  • 230 m2

Sremska Kamenica Rakovac

98,000 €

Moderna kuća sa pogledom na grad – Rakovac, potez Sentić, 86 m²…

  • Soba: 2.5
  • 1,140 €/m2
  • 86 m2

Srbobran Srbobran

94,760 €

Srbobran, Turija, lepo uređena kuća sa velikim dvorištem i većim objektom za razne namene - može zamena za stan u Novom Sadu…

  • Soba: 2.0
  • 1,215 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Institut

103,000 €

Sremska Kamenica- Starija kuća u blizini Rumskog puta 435 m2-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,373 €/m2
  • 75 m2

Bečej Bečej

103,000 €

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban…

  • Soba: 6.0
  • 531 €/m2
  • 194 m2

Srbobran Srbobran

106,000 €

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje…

  • Soba: 5.0
  • 558 €/m2
  • 190 m2