Novi Sad - Adice

Kamenjar-Nova kuća 110 m2 za Uživanje-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,277 €/m2
  • Površina: 110 m2
PRODAJA

360,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 16299
  • Površina : 110 m2
  • Cena : 360,500 €
  • Cena po m2 : 3277.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 1000 m2

*KUĆA ZA PROBRANE KUPCE SA STILOM*...Prodajemo Novu spratnu kuću na Kamenjaru na ODLIČNOJ LOKACIJI...Kuća je kvalitetno građena,svetla i funkcionalna sa podnim grejanjem u prizemlju je dvosoban stan a sprat je izmalterisan i nedovršen. U dvorištu je pekara, 60 voćki i dve garaže...kuća ima podrum...KUPOVINA JE ZA GOTOVINU...ODMAH JE USELJIVA...OBAVEZNO POGLEDATI..... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-16299 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Oaza u blizini Beograda. Kuća od 2

360,500 €

Oaza u blizini Beograda. Kuća od 260m2 i plac od 9a na prodaju. …

  • Soba: 5.0
  • 1,387 €/m2
  • 260 m2

Novi Sad Salajka

360,500 €

Na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Salajci, u jednom od najprijatnijih delova Novog Sada za porodičan život, nudi se izuzetna investiciona…

  • Soba: 3.0
  • 4,872 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

358,400 €

Novi Sad,Telep,odlicna izuzetno kvalitetno građena petosobna kuca od 240m2 170m2 objekat u dvoristu na placu od 570m2…

  • Soba: 5.0
  • 874 €/m2
  • 410 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

360,000 €

Ribnjak, extra pogled…

  • Soba: 3.5
  • 3,462 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Adice

360,500 €

Kamenjar-Nova kuća 110 m2 za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 110 m2

Sremska Kamenica Rakovac

360,500 €

Na obroncima Fruške Gore, samo 10 km od centra Novog Sada, prodaje se jedinstvena nekretnina u mediteranskom stilu – Vila Santorini. Površina vi…

  • Soba: 3.0
  • 3,962 €/m2
  • 91 m2