Novi Sad - Salajka

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,446 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 16866
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2446.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 423 m2

Prodajemo Porodičnu kuću u srcu Salajke na placu 423 m2 sa svom neophodnom infrastrukturom...Kuća je starije gradnje,poseduje Lokal koji je bio u radu,funkcionalna je,ima kolski ulaz,nalazi se u lepoj ulici...Plac je u Idealnom delu sa komšijom... Posebno izdvajamo osim dobrog komšiluka,blizinu škole,vrtića,MUP-a,tržnog centra BIG-a,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-16866 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

195,700 €

Čortanovci -Odlična porodićna kuća…

  • Soba: 6.0
  • 750 €/m2
  • 261 m2

Beočin Beočin

199,000 €

Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Institut

195,700 €

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM…

  • Soba: 3.0
  • 2,039 €/m2
  • 96 m2

Temerin Temerin

196,000 €

Temerin-Spratna kuća 450 m2 u širem Centru - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 436 €/m2
  • 450 m2

Novi Sad Veternk

195,700 €

Novi Sad, Veternik , blizina glavnog puta , novija legalizovana kuca od 200m2 sa dva potpuno odvojena trosoban stana na …

  • Soba: 6.0
  • 979 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,000 €

Novi Sad ,Sremska kamenica , u samom centru na odličnoj lokaciji porodična komforna uknjižena kuća , kvalitetna grad…

  • Soba: 7.0
  • 899 €/m2
  • 228 m2