Sremska Kamenica - Popovica

Popovica - dva građevinska placa

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 41 €/m2
  • Površina: 2966 m2
PRODAJA

122,270 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21884
  • Površina : 2966 m2
  • Cena : 122,270 €
  • Cena po m2 : 41.22 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Popovica

Na prodaju dva građevinska placa na Popovici – idealna prilika za gradnju vašeg doma iz snova! Na izuzetnoj lokaciji na Popovici, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada i budućeg mosta, prodaju se dva građevinska placa ukupne površine 2966 m². Plac se nalazi u mirnoj, slepoj ulici – bez saobraćaja i buke, savršen za porodičan život ili vikend odmor. - Urađen idejni projekat za dve kuće - Uređena konverzija zemljišta iz poljoprivrednog u građevinsko - Dozvoljena gradnja: suteren + prizemlje + sprat (ukupno 900 m²) - Asfaltni put do placa - Potok duž cele parcele -Prekrasan, netaknut pogled – zemljište ispred placa nije građevinsko - Lokacija je u neposrednoj blizini Fruškogorskog puta, idealna za one koji žele mir, a da su pritom nadomak grada. nformacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-21884.

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Irig

116,960 €

Irig-Fantastična Velika Parcela 7570 m2 u Krstašici na spuštanju sa Venca-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7570 m2

Sremska Kamenica Institut

120,700 €

Paragovo-Lep Plac u Građevinskoj zoni-065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1674 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

132,196 €

Sremska Kamenica - Put Novi Sad - Irig , odličan plac …

  • 82 €/m2
  • 1604 m2

Sremska Kamenica Popovica

129,000 €

Plac, površine 1121m2, Popovica. …

  • 115 €/m2
  • 1121 m2

Sremska Kamenica Bocke

120,000 €

Građevinska parcela na Bockama…

  • 109 €/m2
  • 1100 m2

Novi Sad Veternk

118,450 €

Na prodaju građevinski plac 525m² u mirnom delu Veternika – idealan za porodičnu kuću! Prodajemo odličan građevinski plac površine 525m², s…

  • 226 €/m2
  • 525 m2