Sremski Karlovci - Centar

VIKENDICA - BANSTOL

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 730 €/m2
  • Površina: 134 m2
PRODAJA

97,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19124
  • Površina : 134 m2
  • Cena : 97,850 €
  • Cena po m2 : 730.22 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1633 m2

U najlepšem delu Banstola, prodajemo odličnu, kvalitetno zidanu vikendicu fasadnom ciglom. Poseduje podrum, garažu, lično smo se uverili da je suvo odnosno da nema vlage. Od prostorija ima kuhinju, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i jednu manju odvojenu spavaću sobu. Posebno izdvajamo prelepu veliku terasu, dvorište, mir, tišinu i prelep pogled i pregršt čistog vazduha koji se meša sa tek procvetalim voćkama i okolnim biljem. Nekretnina koju zbog svoje pozicije, veličine placa i kvaliteta ne treba zaobići ukoliko tražite mesto za odmor i prijatne trenutke sa porodicom ili prijateljima. Informacije na broj telefona: 065 385 8881, Irena. www.status-nekretnine.com Šifra nekretnine: 19124.

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

106,000 €

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje…

  • Soba: 5.0
  • 558 €/m2
  • 190 m2

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2

Srbobran Srbobran

97,850 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća kod kanala DTD…

  • Soba: 3.0
  • 704 €/m2
  • 139 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Sremski Karlovci Centar

97,850 €

VIKENDICA - BANSTOL…

  • Soba: 2.0
  • 730 €/m2
  • 134 m2