Irig - Irig

KVALITETNO IMANJE - ODLIČNA INVESTICIJA - IRIŠKI VENAC

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,431 €/m2
  • Površina: 360 m2
PRODAJA

515,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 17168
  • Površina : 360 m2
  • Cena : 515,000 €
  • Cena po m2 : 1430.56 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Irig
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 45000 m2

Dve kuće, vinogradarska kućica, vinograd, priroda... Prodajemo na Iriškom vencu lepo uređeno imanje , koje se prostire na dva velika placa ukupne površine 4500m2. Plac je osunčan i ravan a na njemu se nalazi manja kuća od 70m2 kao i nova kuća od 290m2 koja nova u kojoj je postavljeno: solarno i podno grejanje, centralni usisivač, pvc stolarija. Takođe na imanju se nalazi i uređen vinograd i voćnjak. Ističemo i da se dvorište lepo održava i predstavlja malu oazu mira u prirodi. Pogodno je kako za privatno stanovanje tako i za poslovnu namenu kao restoran, hotel, etno selo, vinarija i slično. Informacije na broj telefona: 065 385 8881 ili www.status-nekretnine.com 17168

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Čardak

515,000 €

Kuća na Čardaku koja se sastoji od tri stana. Svaki stan ima svoju garažu. Prodaja isključivo u celosti.…

  • Soba: 5.0
  • 1,288 €/m2
  • 400 m2

Zrenjanin Zrenjanin

515,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 2,550 €/m2
  • 202 m2

Sremska Kamenica Paragovo

515,000 €

Prelepa kuća u prirodi, Fruška gora, nadomak N.Sada…

  • Soba: 3.0
  • 4,292 €/m2
  • 120 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Na prodaju kuća Petrovradin, idealna za porodično stanovanje, na najtraženijoj lokaciji – preko puta kuće se nalazi dečije igralište, paraleln…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu pov…

  • Soba: 6.0
  • 972 €/m2
  • 530 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Prodaja nekretnina Petrovaradin, prizemna kuća., Troiposobna kuca, prizemna, 127 m2 i pomocni objekti u dvoristu 48 21 m2. To je bila mala stara kuc…

  • Soba: 3.5
  • 4,055 €/m2
  • 127 m2