Bački Petrovac - Bački Petrovac

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 591 €/m2
  • Površina: 372 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21899
  • Površina : 372 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 591.40 €/m2
  • Grad : Bački Petrovac
  • Lokacija : Bački Petrovac
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 1772 m2

Prodajemo u Okolini Novog Sada Uknjiženu spratnu kuću 370 m2 u mirnom kraju na Top Lokaciji... kuća je Šestosobna kvalitetno građena ima Dnevnu sobu,pet spavaćih soba,dva Toaleta,podrum i u dvorištu Garažu sa neophodnim nusprostorijama....nalazi se na velikom Placu od 1700 m2...kuća poseduje veliku dugačku baštu... više informacija na tel. 065/385 8888...Dančo Licenca broj 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-21899 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

226,600 €

Banstol-Uknjižena Vikendica sa 400 mladih voćki na zelenom Placu od 4086 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 4,046 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2

Sremski Karlovci Centar

216,300 €

Спратна кућа на продају у Сремским Карловцима у насељу Дудара. Кућа је у основи 111м…

  • Soba: 5.0
  • 974 €/m2
  • 222 m2

Novi Sad Telep

214,000 €

Novi Sad, Telep, odlicna kuca sa potkrovljem na dobroj lokaciji…

  • Soba: 4.5
  • 1,540 €/m2
  • 139 m2

Sremska Kamenica Čardak

226,600 €

Prodajemo vikend kuću na Čardaku, smeštenu na prelepom placu površine 977m², sa izvanrednim pogledom na Novi Sad. Plac je širine 30 metara, što…

  • Soba: 2.0
  • 6,665 €/m2
  • 34 m2

Irig Vrdnik

227,000 €

HITNO! POVOLJNO! VILA SA APARTMANIMA-FRUŠKA GORA, VRDNIK…

  • Soba: 10.0
  • 329 €/m2
  • 690 m2