-

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5 Apartmana -POVOLJNO I HITNO

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,241 €/m2
  • Površina: 145 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22013
  • Površina : 145 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 1241.38 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 326 m2

Na odličnoj lokaciji u mirnoj i lepo zelenoj ulici nalazi se ova nekretnina. Komplet je opremljen svaki apartman sa svim potrebnim stvarima za rentiranje (od kašike do posteljine, peškira, tanjira...) Kuća se nalazi nedaleko od plaže. Kuća je odlična za živeti ili za rentiranje kao biznis, jer je velika potražnja za ovaj biser Srbije. Vredi Pogledati kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22013 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

185,400 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,višesobna kuća u funkciji dva odvojena stana,grejanje na gas,plac 300m2. (Bomil nekretnine,…

  • Soba: 5.5
  • 1,994 €/m2
  • 93 m2

Zrenjanin Zrenjanin

175,000 €

Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 8.0
  • 527 €/m2
  • 332 m2

Sremska Kamenica Institut

180,000 €

Kuća na Grigovcu za uživanje Plac 2771 m2 u Rajskoj Bašti-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 60 m2

Srbobran Srbobran

185,400 €

Na prodaju kuća u Srbobranu …

  • Soba: 4.5
  • 2,037 €/m2
  • 91 m2

Irig Irig

180,250 €

Na prodaju kuća sa poslovnim prostorom – Irig, blizina Vrdnika i budućeg autoputa U atraktivnom i perspektivnom delu Iriga, u neposrednoj blizini…

  • Soba: 5.0
  • 959 €/m2
  • 188 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

175,100 €

Petrovaradin. Odlična porodična kuća. Petosobna ID#4612…

  • Soba: 5.0
  • 826 €/m2
  • 212 m2