Novi Sad - Futog

Futog-*Ekskluziva*-Pogodna Građevinska Parcela 2583 m2 u komadu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 51 €/m2
  • Površina: 2583 m2
PRODAJA

133,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20017
  • Površina : 2583 m2
  • Cena : 133,000 €
  • Cena po m2 : 51.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Pogodna Građevinska Parcela 2583 m2 u komadu pogodna za Biznis ili za parcelaciju... *NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Futogu Odličan Građevinski Plac od 2583 m2 na TIP-TOP LOKACIJI...Plac je veliki nalazi se na 100 metara od Asfalta i prvih kuća u Idealnom je kraju sa Izlaskom na dve novoformirane ulice...infrastruktura je na 100 metara od Placa...širina fronta je 20 x 130 metara...Posebno izdvajamo osim lokacije Idealnu poziciju za Otvaranje Firme ili da se Parceliše na više Placeva...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20017 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

137,950 €

Nudimo vam zemljište u Bukovcu široko i prostrano, sama parcela je7441m2 sa širinom u najužem delu od 77m. Moguća parcelacija i gradnja vikendic…

  • 19 €/m2
  • 7441 m2

Sremska Kamenica Paragovo

139,000 €

Na prodaju plac u Sremskoj Kamenici, naselje Paragovo, površine 1954 m². Plac je uknjižen 1/1 i nalazi se na idealnoj lokaciji, samo 50 metara od g…

  • 71 €/m2
  • 1954 m2

Novi Sad Kovilj

125,800 €

Zemljište u Građevinskom području, sa priključkom A/P preko petlje…

  • 45 €/m2
  • 2781 m2

Novi Sad Čenej

129,200 €

Agencija Moj Dom prodaje plac (njiva 1. klase) u Čeneju, površine 12.541 m², sa 33 metra širine fronta uz ulicu i dužinom od oko 380 metara. Po…

  • 10 €/m2
  • 12541 m2

Bečej Bečej

139,050 €

RB:12313131…

  • 214 €/m2
  • 650 m2

Sremska Kamenica Čardak

141,135 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 1827 m2