Novi Sad - Podbara

Podbara-Fantastičan Veliki Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,682 €/m2
  • Površina: 109 m2
PRODAJA

292,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21498
  • Površina : 109 m2
  • Cena : 292,300 €
  • Cena po m2 : 2681.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI...Stan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima Dve Terase...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i dve terase...grejanje je centralno...mogućnost kupovine GM...Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne i Srednje škole,Vrtića,tržnog centra,Parka,Pijace... mogućnost povrata PDV-a... useljenje Oktobar 2025... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21498 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na kontakt tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

288,400 €

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2