Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Porodična lepa kuća sa odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,712 €/m2
  • Površina: 198 m2
PRODAJA

339,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21976
  • Površina : 198 m2
  • Cena : 339,000 €
  • Cena po m2 : 1712.12 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1670 m2

Porodična lepa od fasadne cigle kuća na extra lokaciji.Odmah na početku Fruške gore,sa puno zelenila, Kuća je veoma lepo i kvalitetno građena, sa dosta prostora i po projetu. U suterenu je garaža i pomočne prostorije, na visokom prizemlju je kompletsan dvosoban stan i na 1 spratu su prostorije u završnoj fazi.- sirovo stanje. Plac je ukupno 1670 m2. Kuća imat će diretan izlaz na Fruškogorskom koridoru. Vredi ppogledati kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21958 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

334,750 €

Nova luksuzna samostalna kuća sa garažom i podnim grejanjem – direktna kupovina od vlasnika Na prodaju je nova, samostalna kuća ukupne površine…

  • Soba: 7.0
  • 1,313 €/m2
  • 255 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

335,000 €

Kuća na Alibegovcu,nedaleko od N.Sada…

  • Soba: 4.0
  • 1,523 €/m2
  • 220 m2

Novi Sad Telep

345,000 €

Na prodaju izuzetni novogradjeni porodični objekat na Telepu, ukupne površine 226 m², izgrađena 2024. godine, na odličnoj i mirnoj lokaciji u nep…

  • Soba: 5.0
  • 1,527 €/m2
  • 226 m2

Sremska Kamenica Institut

339,000 €

Sremska Kamenica-Porodična lepa kuća sa odličnoj lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 1,712 €/m2
  • 198 m2

Sremska Kamenica Popovica

330,000 €

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na mirnoj i jako lepoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, naselje Popovica, koja nudi idealne uslove za udoban i luk…

  • Soba: 6.0
  • 1,028 €/m2
  • 321 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

339,900 €

Prodaje se prelepa troetažna kuća u mirnom delu Sremske Kamenice – Čardak…

  • Soba: 4.0
  • 2,428 €/m2
  • 140 m2