Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 44 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,370 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

104,290 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22025
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 104,290 €
  • Cena po m2 : 2370.23 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta,Staklene ograde na balkonima,Tarkett parket 14mm troslojni sa kraljevskom lajsnom 6cm, Geberit skriveni vodokotlić,bojler 80L Gorenje...Grejanje je na Gas (veoma ekonomičan i pouzdan sistem)... useljenje April 2027...povrat PDV... Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Pijace,Tvrđave,Fruške gore,Gradskog prevoza... TREBA POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22025 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

• Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

95,600 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 1.5
  • 2,451 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2