Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,435 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

180,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21526
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 180,200 €
  • Cena po m2 : 2435.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/4

*KUPITE STAN IZ SNOVA*...Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI....Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,lepa Terasa,bezšumni lift....grejanje je Centralno...stan je u *C* kategoriji energetske efikasnosti.... useljenje Decembar 2025...mogućnost Kupovine preko Stambenog Kredita i povrata PDV-a.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21526 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

175,000 €

Fenomenalan dvosoban stan od 47m² na Podbari – svetao, prostran, idealan za život i investiciju! Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan od 47m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,723 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

180,200 €

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život…

  • Soba: 4.5
  • 2,071 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep - troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

173,120 €

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je ka…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 84 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2