Zrenjanin - Zrenjanin

Zrenjanin-Extra lux sređen stan

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,015 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

68,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21552
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 68,000 €
  • Cena po m2 : 1014.93 €/m2
  • Grad : Zrenjanin
  • Lokacija : Zrenjanin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/2

Odličan trosoban stan na extra lokaciji odmah pored bolnice. Stan je skoz renoviran i odlično sređen može se odmah rentirati ili u istom živeti. stan je uknjižen na vlasnika. telefon: 065 38 58 888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21552. Status nekretnine d.o.o upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

77,250 €

Adice- Useljiv Lep Jednoiposoban stan 30 m2 sa Gratis Zatvorenom Terasom od 50 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.0
  • 2,606 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Klisa

71,070 €

KLISA 40m2 - novogradnja …

  • Soba: 1.5
  • 1,777 €/m2
  • 40 m2

Titel Titel

61,800 €

Šajkaš-Troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 858 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2