Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 84 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,208 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

185,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22026
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 185,440 €
  • Cena po m2 : 2207.62 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/4

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta,Staklene ograde na balkonima,Tarkett parket 14mm troslojni sa kraljevskom lajsnom 6cm, Geberit skriveni vodokotlić,bojler 80L Gorenje...Grejanje je na Gas (veoma ekonomičan i pouzdan sistem)... useljenje April 2027...povrat PDV... Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Pijace,Tvrđave,Fruške gore,Gradskog prevoza... OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22026 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

180,200 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Kej

179,900 €

Novi Sad, Kej. TROSOBAN STAN SA POGLEDOM NA DUNAV! Fantastičan stan sa nestvarnim pogledom - i nije poslednji sprat! Stan je pozicioniran na vrlo atr…

  • Soba: 3.0
  • 2,534 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Detelinara

195,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj…

  • Soba: 1.5
  • 5,270 €/m2
  • 37 m2