-

Vrdnik- Građevinski Plac 1460 m2 u blizini *Fruške Terme*-prilaz je nasuti put -065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 53 €/m2
  • Površina: 1467 m2
PRODAJA

78,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22050
  • Površina : 1467 m2
  • Cena : 78,000 €
  • Cena po m2 : 53.17 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Prodajemo u Vrdniku-potez Rekećaš Lepu Parcelu površine 1460 m2 na DOBROJ LOKACIJI...Plac je Građevinsko Zemljište umerene konfiguracije dimenzija oko 20 m x 50 m,lepo je orijentisan sunce ga miluje po ceo dan... Nalazi se u Zoni Rezistencijalnih Via u području posebne namene *Fruška Gora* na oko 700-800 m udaljen od Kompleksa*Fruške Terme*... Put je Tucanik, struja i voda su u blizini placa.... Ova naša ponuđena nekretnina je za istinske ljubitelje prirode koji će znati da uživaju u zdravom i čistom vazduhu,prekrasnim predelima i proplancima naše ravničarske planine gde je jedina buka cvrkut ptica najčešće ševa,jarebica i gugutki...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57- 22050 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

70,000 €

Extra Plac u Sremskim Karlovcima sa pogledom na Dunav…

  • 16 €/m2
  • 4371 m2

Inđija Inđija

77,000 €

Inđija-Banstol-Eksluziva-…

  • 30 €/m2
  • 2564 m2

Sremska Kamenica Ledinci

68,600 €

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža…

  • 41 €/m2
  • 1665 m2

Petrovaradin, Širine - Građevinsk

82,400 €

Petrovaradin, Širine - Građevinski plac na lepoj lokaciji, 841 m2 …

  • 98 €/m2
  • 841 m2

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,930 €

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 776m2…

  • 103 €/m2
  • 776 m2