Beočin - Beočin

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 990 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

99,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22053
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 99,000 €
  • Cena po m2 : 990.00 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1505 m2

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 Prodajemo u Banoštru Dvosobnu Lepu Vikend Kuću 100 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Vikendica je Uknjižena Spratna,čvrsta gradnja poseduje i pomoćne objekte koji se mogu prilagoditi u Stambene, nalazi se na dve lepe velike parcele od 1500 m2 i u prelepom zelenom okruženju sa Pogledom na Dunav i okolne Pejzaže...... na Placu ima mnoštvo mladih voćki oko 20 stabala u punom rodu koje se ne prskaju zatim vinova loza kao i red Pančićeve Omorike,Breze i Jelke... od infrastrukture ima vodu,struju i gas...Kupovina je za Gotovinu... MOGUĆNOST KUPOVINE NA TRI RATE U GODINI DANA... Posebno izdvajamo blizinu Doma Zdravlja,Pošte,Marketa,Dunava i Gradskog prevoza... Udaljenost od Novog Sada je 26 km a od Sremske Mitrovice 33 km... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22053 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Novi Sad-Telep,oglašavamo na prodaju dvorišni deo kuće deljiv u dve (tri) stambene jedinice. Sam objekat je za ada…

  • Soba: 3.5
  • 1,071 €/m2
  • 98 m2

Sremski Karlovci Centar

100,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,000 €/m2
  • 100 m2

Titel Titel

103,000 €

Kuća u Titelu ID#4870…

  • Soba: 4.0
  • 1,010 €/m2
  • 102 m2

Sremski Karlovci Centar

97,850 €

VIKENDICA - BANSTOL…

  • Soba: 2.0
  • 730 €/m2
  • 134 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Vrdnik - vikendica - plac 1006m2…

  • Soba: 1.5
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2