Temerin - Temerin

Odlična kuća na eksxtra lokaciji-Po+Pr+PK

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 920 €/m2
  • Površina: 288 m2
PRODAJA

265,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21650
  • Površina : 288 m2
  • Cena : 265,000 €
  • Cena po m2 : 920.14 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Temerin
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 886 m2

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Kuća poseduje jako puno prostora i odlična je za veće porodice. U suterenu je podrum, na prizemlju dnevni boravak , kuhinja sa trpezarijom spavaća soba i jedna dečja soba kupatilo i terasa. Na potkrovlju jos jedan dnevni boravak, tri sobe kupatilo. U dvorištu kuće veoma lep letnjikovac. Kuća je sagrađena na placu od 886 m2. Vredi pogledati. Kontakt: 065/3858-886 Gorana lic. br.3881. www.status-nekretnine.com A57-21650 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,000 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, novija spratna kuća,po strukturi je deljiva na tri stambene jedinice,Višesobnna i veoma ko…

  • Soba: 6.0
  • 952 €/m2
  • 270 m2

Novi Sad Somborski bulevar

262,650 €

Prodaje se kuća na Telepu površine 200 m2 (uknjiženo 83 m2) na placu površine 260 m2 sa prizemljem, spratom i potkrovljem. Prizemlje se sastoji od…

  • Soba: 5.5
  • 1,313 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Sajmište

257,000 €

Lepo sređena dvorišna spratna kuća 128 m2 u blizini Jodne Banje-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,008 €/m2
  • 128 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-uknjižena porodična kuća 171 m2 na placu od 451 m2 u lepom i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,506 €/m2
  • 171 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Na prodaju – Prostrana porodična kuća na samom početku Sremskih Karlovaca U jednom od najlepših i istorijski najznačajnijih mesta u Srbiji, u …

  • Soba: 5.0
  • 2,182 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Telep

262,650 €

Novi Sad, Telep – Kuća pogodna za stanovanje ili kao investicija …

  • Soba: 5.5
  • 1,582 €/m2
  • 166 m2