Novi Sad - Telep

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,679 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

163,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21869
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 163,400 €
  • Cena po m2 : 2678.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/2

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacije...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa...grejanje je centralno...Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne škole,Vrtića,tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza... mogućnost kupovine Garaže ili PM i povrata PDV-a...useljenje Avgust 2026... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21869 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2