Novi Sad - Telep

Telep-Veliki Četvorosoban stan 83 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,306 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

191,430 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21255
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 191,430 €
  • Cena po m2 : 2306.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je Centralno....Mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita...Useljenje Decembar 2026...ima povrat PDV-a...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Bulevara Patrijarha Pavla,Tržnog centra *Lidl* i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21255 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,275 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,793 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

185,000 €

Stan u centru , odlična investicija ID#11949…

  • Soba: 2.0
  • 3,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

• Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2