Novi Sad - Telep

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 37 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,818 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

104,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21251
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 104,260 €
  • Cena po m2 : 2817.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je Centralno....Mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita...Useljenje Decembar 2026...ima povrat PDV-a...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Bulevara Patrijarha Pavla,Tržnog centra *Lidl* i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21251 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

97,500 €

Svetla garsonjera u novoj zgradi na Telepu – idealna za život i investiciju…

  • Soba: 0.5
  • 3,145 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

99,000 €

Dvosoban stan na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan je površine 64m2, i nalazi se u potkrovlju sta…

  • Soba: 2.0
  • 1,547 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Futog

99,800 €

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 51 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

110,690 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2