Novi Sad - Telep

Telep-Odličan Trosoban stan 57 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21252
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 2438.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je Centralno....Mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita...Useljenje Decembar 2026...ima povrat PDV-a...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Bulevara Patrijarha Pavla,Tržnog centra *Lidl* i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21252 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

140,900 €

Ekonomičan dvosoban stan 57 m² – mirna lokacija, Adamovićevo naselje…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 57 m2