Novi Sad - Podbara

Podbara-Lep Trosoban stan 73 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,348 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

244,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22075
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 244,400 €
  • Cena po m2 : 3347.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/8

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo Lep Trosoban stan 73 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,uvozna Keramika,Troslojni Hrastov Parket,Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija...Grejanje centralno gradsko (sa Smart upravljanjem grejanja,Elektro uređaja i Klime putem aplikacije)... useljenje Decembar 2027...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Keja,Centra grada,Dunavskog Parka,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22075 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Liman 4

237,000 €

TROSOBAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA LIMANU IV – MIR, ZELENILO I ODLIČAN POGLED! 69 m²…

  • Soba: 3.0
  • 3,435 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

236,400 €

Telep-Useljiv Četvorosoban PENTHAUS 85 m2 u pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 4

236,900 €

* Novi Sad - Liman 4 *…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

244,400 €

Podbara-Lep Trosoban stan 73 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 73 m2