Novi Sad - Podbara

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,177 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

324,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22076
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 324,100 €
  • Cena po m2 : 3177.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/8

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,uvozna Keramika,Troslojni Hrastov Parket,Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija...Grejanje centralno gradsko (sa Smart upravljanjem grejanja,Elektro uređaja i Klime putem aplikacije)... useljenje Decembar 2027...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Keja,Centra grada,Dunavskog Parka,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22076 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

328,600 €

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Cara Dušana, nalazi se stan koji ne nudi samo kvadraturu, već način života u kojem se p…

  • Soba: 4.0
  • 3,222 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

319,000 €

Fenomenalan 4.0 stan na prodaju - Idealan za porodicu ID#11770…

  • Soba: 4.0
  • 3,127 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Grbavica

320,555 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

317,250 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2