Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Lep Dvosoban stan 47 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,489 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

164,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22080
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 164,000 €
  • Cena po m2 : 3489.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Prodajemo Lep Dvosoban stan 47 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvostrane je orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase (Geberit konzolni duo fix vodokotlići),sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaji,Digitalni interfoni,Video nadzor...Grejanje je centralno gradsko... useljenje Decembar 2026...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Centra grada,Dunavskog šetališta,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22080 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,280 €

Petrovaradin -Dvoiposoban stan sa povratom PDV, USELJIV, dupleks 78 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,170 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Komforan trosoban stan sa dve terase po odličnoj ceni!…

  • Soba: 3.0
  • 2,394 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 85 m2 sa dve Terase i Pogledom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,024 €/m2
  • 85 m2