Novi Sad - Podbara

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,688 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

99,570 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22073
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 99,570 €
  • Cena po m2 : 3687.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/8

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,uvozna Keramika,Troslojni Hrastov Parket,Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija...Grejanje centralno gradsko (sa Smart upravljanjem grejanja,Elektro uređaja i Klime putem aplikacije)... useljenje Decembar 2027...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Keja,Centra grada,Dunavskog Parka,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22073 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

92,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.JEDNOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar

91,770 €

Prodaje se kompletno opremljen stan u prizemlju zgrade u Branislava Nušića. Neposredna blizina Bulevara, Sajma, centra…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Klisa

93,180 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,273 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

106,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te…

  • Soba: 2.0
  • 2,591 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2