Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,515 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

161,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22078
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 161,700 €
  • Cena po m2 : 3515.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Prodajemo Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase (Geberit konzolni duo fix vodokotlići),sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaji,Digitalni interfoni,Video nadzor...Grejanje je centralno gradsko... useljenje Decembar 2026...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Centra grada,Dunavskog šetališta,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22078 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², sme?…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Veternk

169,950 €

NOVI SAD. VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN. PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Socijalno

158,500 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,866 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

156,100 €

Severni Telep-Konforan Trosoban stan 59 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,646 €/m2
  • 59 m2