Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Lep Četvorosoban Dupleks 96 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,236 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

310,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22081
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 310,700 €
  • Cena po m2 : 3236.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pk/3

Prodajemo Lep Četvorosoban Dupleks stan 96 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase (Geberit konzolni duo fix vodokotlići),sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaji,Digitalni interfoni,Video nadzor...Grejanje je centralno gradsko... useljenje Decembar 2026...povrat PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Centra grada,Dunavskog šetališta,Pijace,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22081 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Grbavica

320,555 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Komforan, namešten četvorosoban stan, sa parking mestom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 4.0
  • 2,711 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2