Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Dvosoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,940 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

135,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22085
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 135,240 €
  • Cena po m2 : 2940.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/8

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija... Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor... Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine... Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22085 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

130,750 €

NOVI SAD.DETELINARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,615 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

140,000 €

Dvoiposoban stan na Novoj Detelinari ID#10820…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,700 €/m2
  • 50 m2